CENTRUM KURSÓW EWS

WYŻSZA SZKOŁA EDUKACJA W SPORCIE

O NAS


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej ofert kursów instruktorskich, trenerskich i menedżerskich. Poza ofertą zaprezentowaną na naszej stronie przyjmujemy również zamówienia na przeprowadzenie kursów z innych dyscyplin sportu.

Kształcimy na najwyższym poziomie, w dużym tempie, z udziałem najlepszych specjalistów.

Niewątpliwym atutem naszych kursów jest Platforma Egzaminacyjna za pośrednictwem której kursant zdaje egzamin bez konieczności dojazdu do uczelni. Kursanci w domowej atmosferze przystępują (po zalogowaniu się na Platformie) do napisania egzaminu i otrzymują natychmiastowy wynik po jego zakończeniu.

Na Platformie Egzaminacyjnej kursanci uzyskują dodatkowe materiały szkoleniowe.

Dodatkową atutem naszego kształcenia są praktyki jakie odbywają nasi kursanci oraz możliwość uzyskania przez każdego uczestnika certyfikatu w języku angielskim – honorowanego w innych państwach Unii Europejskiej.

 

UŁATWIENIE PROCEDUR ZAPISU oraz ZALICZENIE EGZAMINU Z DOMOWEGO KOMPUTERA – swój akces możesz zgłosić za pośrednictwem formularza elektronicznego. Resztę formalności uzupełnisz na pierwszym spotkaniu w Centrum. U nas zdasz egzamin bez stresu - wszystkie zadania egzaminacyjne zaliczasz w domu bez konieczności dojazdu na egzamin.

Cenimy Twój czas. 

NAJNIŻSZA CENA NA RYNKU - cena zawiera jedynie wynagrodzenie dla kadry, administracji, wynajem obiektów, materiały, druki, sprzęt dydaktyczny.

NIE DOLICZAMY MARŻY! Porównaj ceny u innych organizatorów!

LEGITYMACJA INSTRUKTORSKA  I CERTYFIKAT  - jest wydawana po uzyskniu pozytywnego wyniku z egzaminu oraz po spełnieniu wszystkich wymogów organizacyjnych.
EUROPEJSKIE PROGRAMY KURSÓW - inni organizatorzy stosują ministerialne programy nauczania, które są mocno nieaktualne (niektóre mają kilkanaście lat). Nasze programy tworzymy w oparciu o najnowsze trendy europejskie i wytyczne europejskich federacji sportowych. 
CERTYFIKAT W JĘZYKU ANGIELSKIM - dzięki któremu możesz rozpocząć pracę za granicą - certyfikat jest załącznikiem do legitymacji, posiadającym numery, podpisy i pieczęcie urzędowe zgodne z wymogami UE. Certyfikat można także oprawić i powiesić na ścianie w klubie. 
REKOMENDACJE EWS - osoby, które wypadną bardzo dobrze na egzaminie, otrzymują rekomendację władz Uczelni, dzięki której otrzymują potwierdzenie prezentowania najwyższego poziomu - to znacznie ułatwia zdobycie posady lub awansu
OBOWIĄZKOWE WARSZTATY - uzupełnieniem kursu są warsztaty (praktyki) odbywane w klubach i organizacjach sportowych, czyli zapoznanie się z codzienną pracą instruktora i menadżera. Dzięki temu absolwenci naszych kursów mają praktyczną wiedzę i mogą od razu rozpoczynać pracę.
FACHOWA I WYKWALIFIKOWANA KADRA - nasi prowadzący to wybitni praktycy, którzy bardzo dobrze znają swoją dyscyplinę od kilkunastu lat. Swoją wiedze zdobyli nie z książek, ale z ciężkiej pracy.
UTRZYMUJEMY STAŁY KONTAKT Z UCZESTNIKAMI I ABSOLWENTAMI – cały czas monitorujemy postępy naszych kursantów a po zakończeniu kursu utrzymujemy stały kontakt z absolwentami oraz informujemy Was o bieżącej atrakcyjnej ofercie nowych kursów i miejsc pracy w branży 
ZAPEWNIAMY MOŻLIWOŚĆ WERYFIKACJI LEGALNOŚCI NABYTYCH KWALIFIKACJI – prowadzimy ogólnodostępną ewidencję absolwentów Centrum w celu ewentualnej weryfikacji uzyskanych uprawnień