CENTRUM KURSÓW EWS

WYŻSZA SZKOŁA EDUKACJA W SPORCIE

KURSY INSTRUKTORSKIE I TRENERSKIE

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej ofert kursów instruktorskich, trenerskich i menedżerskich. Poza ofertą zaprezentowaną na naszej stronie przyjmujemy również zamówienia na przeprowadzenie kursów z innych dyscyplin sportu.

WYKSZTAŁCILIŚMY JUŻ - ponad 15.000 instruktorów sportu, rekreacji, menedżerów i instruktorów kwalifikowanych zawodów- to rzeczywista liczba osób które uczestniczyły i uzyskały uprawnienia w kursach organizowanych przez Centrum Kursów EWS  

Jesteśmy jedynym oficjalnym organizatorem kursów Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie, działamy od 2002 roku i przez ten czas wykształcilismy tysiące profesjonalnych instruktorów.

Działamy  we Wrocławiu, Bielsku-Biała, Białymstoku i oczywiście w Warszawie.

Dodatkowym atutem naszego kształcenia są praktyki jakie odbywają nasi kursanci oraz możliwośc uzyskania przez każdego uczestnika certyfikatu w języku angielskim-honorowanego w innych krajach Unii Europejskiej

Co nas wyróżnia ? 

 • Pewność co do uprawnień jakie Państwo otrzymują.
 • Jesteśmy jedynym oficjalnym organizatorem WYższej Szkoły Edukacja w Sporcie co sprawia iż nasze uprawnienia są sygnowane jej pieczęcią.
 • U nas liczą się ludzie.
 • Najlepsza cena na rynku równa się najlepszej ofercie.
 • Wykwalifikowana kadra, która na co dzień współpracuje z Wyższą Uczelnią oraz licznymi organizacjami i instytucjami sportowymi.
 • Dla nas nie ma granic-kursy możemy zoorganizować w każdym miejscu w Polsce.
 • Międzynarodowe uprawnienia.
 • Wypełnianie całego programu kursu-100% ilości godzin.
 • Własne zaplecze: sale fitness, konferencyjne.
 • Współpraca z licznymi instytucjami sportowymi.
 • Nie ma żadnych dodatkowych ukrytych opłat.
 • Najwyższy poziom i duże tempo kursów.
 • Jesteśmy dostępni 5 dni w tygodniu pod jednym adresem: Jagiellońska 88, 00-992 Warszawa.
 • Uprawnienia wydajemy do 12 dni po zakończeniu kursu.
 • Egzaminy na Platformie Egzaminacyjnej bez wychodzenia z domu.
 • Jesteśmy prekursorem Uprawnień Indywidualnych w ślad których podąża co raz więcej związków sportowych.Platforma Egzaminacyjna za jej pośrednictwem kursant zdaje egzamin bez konieczności dojazdu do Centrum.Kursanci w domowej atmosferze przystępują do egzaminu i otrzymują natychmiastowy wynik po jego zakończeniu.UŁATWIENIE PROCEDUR ZAPISU oraz bezstresowy egzamin na domowym komputerze bez konieczności dojazdu do Centrum – swój akces możesz zgłosić za pośrednictwem formularza elektronicznego. Resztę formalności uzupełnisz na pierwszym spotkaniu w Centrum. Cenimy Twój czas.
NAJNIŻSZA CENA NA RYNKU - cena zawiera jedynie wynagrodzenie dla kadry, administracji, wynajem obiektów, materiały, druki, sprzęt dydaktyczny. NIE DOLICZAMY MARŻY! Porównaj ceny u innych organizatorów!
LEGITYMACJA W CIĄGU 1 TYGODNIA - u nas nie musisz czekać roku albo dwóch na odebranie tak ważnego dokumentu, którego zwykle wymaga od Ciebie pracodawca. W ciągu 1 tygodnia otrzymujesz wszystkie dokumenty, legitymację i certyfikat.
EUROPEJSKIE PROGRAMY KURSÓW - inni organizatorzy stosują ministerialne programy nauczania, które są mocno nieaktualne (niektóre mają kilkanaście lat). Nasze programy tworzymy w oparciu o najnowsze trendy europejskie i wytyczne europejskich federacji sportowych.
CERTYFIKAT W JĘZYKU ANGIELSKIM - dzięki któremu możesz rozpocząć pracę za granicą - certyfikat jest załącznikiem do legitymacji, posiadającym numery, podpisy i pieczęcie urzędowe zgodne z wymogami UE. Certyfikat można także oprawić i powiesić na ścianie w klubie.
REKOMENDACJE EWS - osoby, które wypadną bardzo dobrze na egzaminie, otrzymują rekomendację władz Uczelni, dzięki której otrzymują potwierdzenie prezentowania najwyższego poziomu - to znacznie ułatwia zdobycie posady lub awansu
OBOWIĄZKOWE WARSZTATY - uzupełnieniem kursu są warsztaty (praktyki) odbywane w klubach i organizacjach sportowych, czyli zapoznanie się z codzienną pracą instruktora i menadżera. Dzięki temu absolwenci naszych kursów mają praktyczną wiedzę i mogą od razu rozpoczynać pracę.
FACHOWA I WYKWALIFIKOWANA KADRA - nasi prowadzący to wybitni praktycy, którzy bardzo dobrze znają swoją dyscyplinę od kilkunastu lat. Swoją wiedze zdobyli nie z książek, ale z ciężkiej pracy.
UTRZYMUJEMY STAŁY KONTAKT Z UCZESTNIKAMI I ABSOLWENTAMI – cały czas monitorujemy postępy naszych kursantów a po zakończeniu kursu utrzymujemy stały kontakt z absolwentami oraz informujemy Was o bieżącej atrakcyjnej ofercie nowych kursów i miejsc pracy w branży
ZAPEWNIAMY MOŻLIWOŚĆ WERYFIKACJI LEGALNOŚCI NABYTYCH KWALIFIKACJI – prowadzimy ogólnodostępną ewidencję absolwentów Centrum w celu ewentualnej weryfikacji uzyskanych uprawnień