CENTRUM KURSÓW EWS

WYŻSZA SZKOŁA EDUKACJA W SPORCIE

O nas


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej ofert kursów instruktorskich, trenerskich i menedżerskich. Poza ofertą zaprezentowaną na naszej stronie przyjmujemy również zamówienia na przeprowadzenie kursów z innych dyscyplin sportu.


Jesteśmy jedynym oficjalnym organizatorem kursów Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie, działamy już 12 lat i przez ten czas wykształcilismy setki zadowolonych instruktorów. U nas przedewszystkim liczy się kursant i z takim hasłem rozwijamy kolejne instytuty Centrum Kursów EWS.Działamy już we Wrocławiu,Bielsku-Biała  a od stycznia 2015 roku również  w  Białymstoku.Z każdym kursem rozwijamy sie  i dążymy aby każdy kolejny był lepszy od poprzedniego.


Kształcimy na najwyższym poziomie, w dużym tempie, z udziałem najlepszych specjalistów a uprawnienia wydajemy do 12 dni po zakończeniu egzaminu.


UŁATWIENIE PROCEDUR ZAPISU oraz bezstresowy egzamin na domowym komputerze bez konieczności dojazdu na Uczelnię – swój akces możesz zgłosić za pośrednictwem formularza elektronicznego. Resztę formalności uzupełnisz na pierwszym spotkaniu w Centrum. Cenimy Twój czas. 
NAJNIŻSZA CENA NA RYNKU - cena zawiera jedynie wynagrodzenie dla kadry, administracji, wynajem obiektów, materiały, druki, sprzęt dydaktyczny. NIE DOLICZAMY MARŻY! Porównaj ceny u innych organizatorów!
LEGITYMACJA W CIĄGU 1 TYGODNIA - u nas nie musisz czekać roku albo dwóch na odebranie tak ważnego dokumentu, którego zwykle wymaga od Ciebie pracodawca. W ciągu 1 tygodnia otrzymujesz wszystkie dokumenty, legitymację i certyfikat. 
EUROPEJSKIE PROGRAMY KURSÓW - inni organizatorzy stosują ministerialne programy nauczania, które są mocno nieaktualne (niektóre mają kilkanaście lat). Nasze programy tworzymy w oparciu o najnowsze trendy europejskie i wytyczne europejskich federacji sportowych.
CERTYFIKAT W JĘZYKU ANGIELSKIM - dzięki któremu możesz rozpocząć pracę za granicą - certyfikat jest załącznikiem do legitymacji, posiadającym numery, podpisy i pieczęcie urzędowe zgodne z wymogami UE. Certyfikat można także oprawić i powiesić na ścianie w klubie. 
REKOMENDACJE EWS - osoby, które wypadną bardzo dobrze na egzaminie, otrzymują rekomendację władz Uczelni, dzięki której otrzymują potwierdzenie prezentowania najwyższego poziomu - to znacznie ułatwia zdobycie posady lub awansu
OBOWIĄZKOWE WARSZTATY - uzupełnieniem kursu są warsztaty (praktyki) odbywane w klubach i organizacjach sportowych, czyli zapoznanie się z codzienną pracą instruktora i menadżera. Dzięki temu absolwenci naszych kursów mają praktyczną wiedzę i mogą od razu rozpoczynać pracę.
FACHOWA I WYKWALIFIKOWANA KADRA - nasi prowadzący to wybitni praktycy, którzy bardzo dobrze znają swoją dyscyplinę od kilkunastu lat. Swoją wiedze zdobyli nie z książek, ale z ciężkiej pracy.
UTRZYMUJEMY STAŁY KONTAKT Z UCZESTNIKAMI I ABSOLWENTAMI – cały czas monitorujemy postępy naszych kursantów a po zakończeniu kursu utrzymujemy stały kontakt z absolwentami oraz informujemy Was o bieżącej atrakcyjnej ofercie nowych kursów i miejsc pracy w branży 
ZAPEWNIAMY MOŻLIWOŚĆ WERYFIKACJI LEGALNOŚCI NABYTYCH KWALIFIKACJI – prowadzimy ogólnodostępną ewidencję absolwentów Centrum w celu ewentualnej weryfikacji uzyskanych uprawnień